  • B32520E6153J000
B32520E6153J000
advertisement
Manufacturer No:
B32520E6153J000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32520E6153J000
Package:
Datasheet:
B32520E6153J000
Description:
Cap Film 0.015uF 400V PET 5% (10 X 3 X 8mm) Radial Stacked 7.5mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32520E6153J000
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    200VAC|400VDC