  • B32521C6683K189
B32521C6683K189
advertisement
Manufacturer No:
B32521C6683K189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32521C6683K189
Package:
Datasheet:
B32521C6683K189
Description:
Cap Film 0.068uF 400V PET 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32521C6683K189
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.1
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    200VAC|400VDC