  • B32524Q6685K000
B32524Q6685K000
advertisement
Manufacturer No:
B32524Q6685K000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32524Q6685K000
Package:
Datasheet:
B32524Q6685K000
Description:
Cap Film 6.8uF 400V PET 10% (31.5 X 21 X 31mm) Radial Wound 27.5mm 125°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32524Q6685K000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    26.3
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    200VAC|400VDC