  • B32529C103J289
B32529C103J289
advertisement
Manufacturer No:
B32529C103J289
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32529C103J289
Package:
Datasheet:
B32529C103J289
Description:
Cap Film 0.01uF 63V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125°C Automotive Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32529C103J289
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.2
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    40VAC|63VDC