  • B32562J3105M000
B32562J3105M000
advertisement
Manufacturer No:
B32562J3105M000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32562J3105M000
Package:
Datasheet:
B32562J3105M000
Description:
Cap Film 1uF 250V PET 20% (16.5 X 7 X 9.3mm) Radial Stacked 15mm 125°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32562J3105M000
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    250VDC|160VAC