  • B32614A6474K010
B32614A6474K010
advertisement
Manufacturer No:
B32614A6474K010
HK JDW NO:
258-B32614A6474K010
Package:
Datasheet:
B32614A6474K010
Description:
Cap Film 0.47uF 630V PP 10% (31.5 X 10.5 X 18.5mm) Radial Wound 27.5mm 110°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
B32614A6474K010
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    250VAC|630VDC