  • B32621A3222J289
B32621A3222J289
advertisement
Manufacturer No:
B32621A3222J289
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32621A3222J289
Package:
Datasheet:
B32621A3222J289
Description:
Cap Film 0.0022uF 250V PP 5% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 105°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32621A3222J289
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    250VDC|140VAC