  • B32632B2102J010
B32632B2102J010
advertisement
Manufacturer No:
B32632B2102J010
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32632B2102J010
Package:
Datasheet:
B32632B2102J010
Description:
Cap Film 0.001uF 2000V PP 5% (18.5 X 6.5 X 12mm) Radial Wound 15mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32632B2102J010
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    2000VDC|500VAC