  • B32633A2332J010
B32633A2332J010
advertisement
Manufacturer No:
B32633A2332J010
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32633A2332J010
Package:
Datasheet:
B32633A2332J010
Description:
Cap Film 0.0033uF 2000V PP 5% (27.5 X 7 X 14mm) Radial Wound 22.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32633A2332J010
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    2000VDC|500VAC