  • B32652-A1332-K
B32652-A1332-K
advertisement
Manufacturer No:
B32652-A1332-K
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32652-A1332-K
Package:
Datasheet:
B32652-A1332-K
Description:
Cap Film 0.0033uF 1600V PP 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32652-A1332-K
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.5
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1600VDC|500VAC