  • B32653A1473J189
B32653A1473J189
advertisement
Manufacturer No:
B32653A1473J189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32653A1473J189
Package:
Datasheet:
B32653A1473J189
Description:
Cap Film 0.047uF 1600V PP 5% (26.5 X 11 X 20.5mm) Radial Wound 22.5mm 110°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32653A1473J189
    Select All
  • Product Weight (g)
    9
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1600VDC|500VAC