  • B32654A1104J
B32654A1104J
advertisement
Manufacturer No:
B32654A1104J
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32654A1104J
Package:
Datasheet:
B32654A1104J
Description:
Cap Film 0.1uF 1600V PP 5% (31.5 X 14 X 24.5mm) Radial Wound 27.5mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32654A1104J
    Select All
  • Product Weight (g)
    16
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    500VAC|1600VDC