  • B32671P4474K189
B32671P4474K189
advertisement
Manufacturer No:
B32671P4474K189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32671P4474K189
Package:
Datasheet:
B32671P4474K189
Description:
Cap Film 0.47uF 450V PP 10% (13 X 6 X 14mm) Radial Wound 10mm 125°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32671P4474K189
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Power Factor Correction
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    450VDC|160VAC