  • B32672L1333J003
B32672L1333J003
advertisement
Manufacturer No:
B32672L1333J003
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32672L1333J003
Package:
Datasheet:
B32672L1333J003
Description:
Cap Film 0.033uF 1600V PP 5% (18 X 9 X 17.5mm) Radial 15mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32672L1333J003
    Select All
  • Product Weight (g)
    4.5
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Type
    Pulse
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1600VDC|600VAC