  • B32672L8102K003
B32672L8102K003
advertisement
Manufacturer No:
B32672L8102K003
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32672L8102K003
Package:
Datasheet:
B32672L8102K003
Description:
Cap Film 0.001uF 2000V PP 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32672L8102K003
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.5
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    2000VDC|700VAC