  • B32684A7683K000
B32684A7683K000
advertisement
Manufacturer No:
B32684A7683K000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32684A7683K000
Package:
Datasheet:
B32684A7683K000
Description:
Cap Film 0.068uF 1250V PP 10% (31.5 X 13.5 X 23mm) Radial Wound 27.5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32684A7683K000
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    450VAC|1250VDC