  • B32686A1683K003
B32686A1683K003
advertisement
Manufacturer No:
B32686A1683K003
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32686A1683K003
Package:
Datasheet:
B32686A1683K003
Description:
Cap Film 0.068uF 1600V PP 10% (41.5 X 14 X 25mm) Radial Wound 37.5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32686A1683K003
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    450VAC|1600VDC