  • B32794D3205K000
B32794D3205K000
advertisement
Manufacturer No:
B32794D3205K000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32794D3205K000
Package:
Datasheet:
B32794D3205K000
Description:
Cap Film 2uF 700V PP 10% (31.5 X 11 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.0156 Ohm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32794D3205K000
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    AC Filter
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    700VDC|300VAC