  • B32911A5102M000
B32911A5102M000
advertisement
Manufacturer No:
B32911A5102M000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32911A5102M000
Package:
Datasheet:
B32911A5102M000
Description:
Cap Film Suppression X1 0.001uF 1000VDC/530VAC PP 20% (13 X 4 X 9mm) Radial 10mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32911A5102M000
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1000VDC|530VAC