  • B32923H3225M003
B32923H3225M003
advertisement
Manufacturer No:
B32923H3225M003
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32923H3225M003
Package:
Datasheet:
B32923H3225M003
Description:
Cap Film Suppression X2 2.2uF 630VDC/305VAC PP 20% (26.5 X 14.5 X 29.5mm) Radial Wound 22.5mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32923H3225M003
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    630VDC|305VAC