  • B72214S0351K101
B72214S0351K101
advertisement
Manufacturer No:
B72214S0351K101
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B72214S0351K101
Quantity:
In Stock : 34332
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B72214S0351K101
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Mount
    Through Hole
  • Weight
    4.000004g
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Rated DC
    460V
  • Voltage - Rated AC
    350V
  • Lead Pitch
    7.5mm
  • Diameter
    14mm