  • B72214S500K101
B72214S500K101
advertisement
Manufacturer No:
B72214S500K101
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72214S500K101
Package:
Datasheet:
B72214S500K101
Description:
Var MOV 50VAC/65VDC 4500A 82V Thru-Hole Radial Automotive Bulk