  • B72214S551K101
B72214S551K101
advertisement
Manufacturer No:
B72214S551K101
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72214S551K101
Package:
Datasheet:
B72214S551K101
Description:
Var MOV 550VAC/745VDC 4500A 910V Thru-Hole Radial Automotive Bulk