  • B72220S681K101
B72220S681K101
advertisement
Manufacturer No:
B72220S681K101
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72220S681K101
Package:
Datasheet:
B72220S681K101
Description:
Var MOV 680VAC/895VDC 6500A 1100V Thru-Hole Radial Automotive Bulk