  • B72520T0110K062V09
B72520T0110K062V09
advertisement
Manufacturer No:
B72520T0110K062V09
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72520T0110K062V09
Package:
Description:
Var MLV 11VAC/14VDC 200A 18V 1206 SMD T/R