  • B72530T0400K062V09
B72530T0400K062V09
advertisement
Manufacturer No:
B72530T0400K062V09
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72530T0400K062V09
Package:
Description:
Var MLV 40VAC/56VDC 250A 68V 1210 SMD T/R