  • B78108T3821K
B78108T3821K
advertisement
Manufacturer No:
B78108T3821K
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B78108T3821K
Package:
Datasheet:
Description:
B78108T3821K datasheet pdf and Fixed Inductors product details from EPCOS stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
B78108T3821K
  • Material - Core
    Ceramic
  • Tolerance
    10%
  • ECCN Code
    EAR99
  • Composition
    Wirewound
  • HTS Code
  • Current Rating
    500mA
  • Inductance
    820 nH
  • Test Frequency
    25.2MHz
  • Max DC Current
    500mA
  • Frequency - Self Resonant
    230MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    550mOhm
  • DC Current
    500mA
  • Length
    9.8mm