  • B81122C1682M289
B81122C1682M289
advertisement
Manufacturer No:
B81122C1682M289
HK JDW NO:
258-B81122C1682M289
Package:
Datasheet:
B81122C1682M289
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.0068uF 250VAC PP 20% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 100°C Ammo
Step5Bar-code shipping tag
B81122C1682M289
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    20%
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    250VAC