  • B81130C1104M26
B81130C1104M26
advertisement
Manufacturer No:
B81130C1104M26
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B81130C1104M26
Package:
Datasheet:
B81130C1104M26
Description:
Cap Film Suppression X2 0.1uF 275VAC PP 20% (18 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B81130C1104M26
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    275VAC