  • B81130C1224M289
B81130C1224M289
advertisement
Manufacturer No:
B81130C1224M289
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B81130C1224M289
Package:
Datasheet:
B81130C1224M289
Description:
Cap Film Suppression X2 0.22uF 275VAC PP 20% (18 X 9 X 17.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B81130C1224M289
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    275VAC