  • B81133C1223M289
B81133C1223M289
advertisement
Manufacturer No:
B81133C1223M289
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B81133C1223M289
Package:
Datasheet:
B81133C1223M289
Description:
Cap Film Suppression X2 0.022uF 275VAC PET 20% (18 X 5 X 10.5mm) Radial 15mm 100°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B81133C1223M289
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    275VAC