  • B82412A3121M
B82412A3121M
advertisement
Manufacturer No:
B82412A3121M
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B82412A3121M
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
Description:
B82412A3121M datasheet pdf and Fixed Inductors product details from EPCOS stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
B82412A3121M
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Material - Core
    Ceramic
  • Tolerance
    20%
  • Composition
    Unshielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    380mA
  • Inductance
    120 nH
  • Test Frequency
    150MHz
  • Frequency - Self Resonant
    1.25GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    350mOhm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm