  • B82432A1683K000
B82432A1683K000
advertisement
Manufacturer No:
B82432A1683K000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B82432A1683K000
Package:
1812
Datasheet:
B82432A1683K000
Step5Bar-code shipping tag
B82432A1683K000
  • Package / Case
    1812
  • Number of Pins
    2
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    2.8Ohm
  • HTS Code
  • Depth
    3.5mm
  • Current Rating
    250mA
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    68 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Frequency - Self Resonant
    8MHz
  • Q Factor
    40
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    2.8Ohm
  • Inductance Tolerance
    10%
  • DC Current
    190mA
  • Length
    4.8mm
  • Width
    4.5mm