  • B82498F3221J001
B82498F3221J001
advertisement
Manufacturer No:
B82498F3221J001
HK JDW NO:
3410-B82498F3221J001
Package:
Datasheet:
B82498F3221J001
Step5Bar-code shipping tag
B82498F3221J001
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Number of Pins
    2
  • Weight
    5.499807mg
  • Material - Core
    Ceramic
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • JESD-609 Code
    e4
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    700mOhm
  • Terminal Finish
    Silver/Palladium/Platinum (Ag/Pd/Pt)
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Blister, 7 Inch
  • Depth
    1.7mm
    Not
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
    0805
  • Inductance
    220 nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • Max DC Current
    320mA
  • Frequency - Self Resonant
    950MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    45
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Q Factor
    45
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    700mOhm
  • Inductance Tolerance
    5%
  • Inductance-Nom (L)
    0.22 μH
  • DC Current
    320mA
  • Length
    2.3mm