  • B84143A0025R105
B84143A0025R105
advertisement
Manufacturer No:
B84143A0025R105
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B84143A0025R105
Package:
Datasheet:
B84143A0025R105
Description:
EPCOS B84143A25R105 Power Line Filter, Chassis, 520 V, 25 A, 3 Phase, Screw
Step5Bar-code shipping tag
B84143A0025R105
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Series
    B84143A
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    Terminal Block
  • Voltage - Rated AC
    520V 300V
  • Approval Agency
    cUR, ENEC, UR
  • Configuration
    Single Stage
  • Current
    25A