  • B84143A0090R105
B84143A0090R105
advertisement
Manufacturer No:
B84143A0090R105
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84143A0090R105
Package:
Datasheet:
B84143A0090R105
Step5Bar-code shipping tag
B84143A0090R105
    Select All
  • Mount
    Flanges
  • Weight
    4.2kg
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    Terminal Block
  • Depth
    290mm
  • Current Rating
    90A
  • Voltage - Rated AC
    520V
  • Approval Agency
    UL; ENEC-10
  • Physical Dimension
    L290.0XB80.0XH135.0 (mm)/L11.417XB3.15XH5.315 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Max Voltage Rating (AC)
    520V
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • Current Rating (Max)
    90A
  • Leakage Current (Max)
    18mA
  • High Pot
    2720 V
  • Width
    80mm