  • B84143B0250S081
B84143B0250S081
advertisement
Manufacturer No:
B84143B0250S081
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B84143B0250S081
Package:
Datasheet:
B84143B0250S081
Description:
Power Line Filter 50Hz/60Hz 250A 760VAC Quick Connect Flange Mount
Step5Bar-code shipping tag
B84143B0250S081
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Series
    B84143B
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    Terminal Post
  • Configuration
    Two Stage
  • Inductance
    130μH
  • Current
    250A
  • Filter Type
    Three Phase (Delta)
  • Frequency - Operating
    50Hz~60Hz
  • Voltage - Rated AC (Phase to Phase)
    440V