  • B84143G0220R110
B84143G0220R110
advertisement
Manufacturer No:
B84143G0220R110
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84143G0220R110
Package:
300
Datasheet:
Description:
LINE FILTER 520/300VAC 220A CHAS
Step5Bar-code shipping tag
B84143G0220R110
    Select All
  • Mount
    Chassis Mount
  • Package / Case
    300
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    Wire Leads
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Depth
    220mm
  • Current Rating
    220A
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Approval Agency
    ENEC, UR
  • Physical Dimension
    L400.0XB220.0XH110.0 (mm)/L15.748XB8.661XH4.331 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Max Voltage Rating (AC)
    480V
  • Current
    220A
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • High Pot
    2700 V
  • Height
    110mm
  • Length
    400mm