  • B84143V0045R127
B84143V0045R127
advertisement
Manufacturer No:
B84143V0045R127
HK JDW NO:
258-B84143V0045R127
Package:
Datasheet:
B84143V0045R127
Description:
LINE FILTER 520VAC 45A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
B84143V0045R127
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    B84143V
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    Terminal Block, Wire Leads
  • Voltage - Rated AC
    520V
  • Configuration
    Single Stage
  • Current
    45A