  • B84144A0025R120
B84144A0025R120
advertisement
Manufacturer No:
B84144A0025R120
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B84144A0025R120
Package:
Datasheet:
B84144A0025R120
Description:
Power Line Filter 50Hz/60Hz 25A 520VAC Terminal Block Flange Mount
Step5Bar-code shipping tag
B84144A0025R120
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Series
    B84144A
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    Terminal Block
  • Voltage - Rated AC
    520V 300V
  • Approval Agency
    cUL, ENEC, UL
  • Configuration
    Single Stage
  • Current
    25A