  • B84144A0050R000
B84144A0050R000
advertisement
Manufacturer No:
B84144A0050R000
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B84144A0050R000
Package:
Datasheet:
B84144A0050R000
Description:
EPCOS B84144A0050R000 FILTER, 4 PHASE, 4X50A, 440V/250V
Step5Bar-code shipping tag
B84144A0050R000
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Packaging
    Box
  • Published
    2002
  • Series
    B84144
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    Terminal Block, Threaded Post (M6)
  • Voltage - Rated AC
    440V 250V
  • Approval Agency
    UL
  • Configuration
    Single Stage
  • Current
    50A
  • Filter Type
    Three Phase (Wye)
  • Frequency - Operating
    50Hz~60Hz
  • Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)
    250V
  • Voltage - Rated AC (Phase to Phase)
    440V