  • B86305L0011R000
B86305L0011R000
advertisement
Manufacturer No:
B86305L0011R000
HK JDW NO:
258-B86305L0011R000
Description:
LINE FILTER 520VAC 11A CHASS
Step5Bar-code shipping tag
B86305L0011R000
    Select All
  • Frequency - Operating
    50/60Hz
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    27 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    B86305
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    Terminal Block
  • Voltage - Rated AC
    520V
  • Inductance
    2.6mH
  • Current
    11A