  • B86305L0046R000
B86305L0046R000
advertisement
Manufacturer No:
B86305L0046R000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B86305L0046R000
Package:
Datasheet:
Description:
LINE FILTER 520VAC 46A CHASS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B86305L0046R000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Mount
    Chassis Mount
  • Termination
    Terminal Block
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Voltage - Rated AC
    520V
  • Inductance
    640 μH
  • Current
    46A