  • BK/GMA-2.5-R
BK/GMA-2.5-R
advertisement
Manufacturer No:
BK/GMA-2.5-R
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-BK/GMA-2.5-R
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Fast Blow, 2.5A, 250VAC, 100A (IR), Inline/holder, 5x20mm, ROHS COMPLIANT