  • BLP15H9S30Z
BLP15H9S30Z
advertisement
Manufacturer No:
BLP15H9S30Z
HK JDW NO:
38-BLP15H9S30Z
Package:
SOT-1482-1
Datasheet:
Description:
BLP15H9S30/SOT1482/REELDP
Step5Bar-code shipping tag
BLP15H9S30Z
  • Package / Case
    SOT-1482-1
  • Supplier Device Package
  • Mfr
    Ampleon USA Inc.
  • Series
  • Voltage - Rated
    106 V
  • Current Rating (Amps)
    1.4μA
  • Frequency
    1.5GHz
  • Current - Test
    10 mA
  • Gain
    22dB
  • Power - Output
    30W
  • Noise Figure
  • Voltage - Test
    50 V