  • BLS9G2735L-50U
BLS9G2735L-50U
advertisement
Manufacturer No:
BLS9G2735L-50U
Manufacturer:
Ampleon USA Inc.
HK JDW NO:
38-BLS9G2735L-50U
Package:
SOT-1135A
Datasheet:
BLS9G2735L-50U
Description:
RF MOSFET SOT1135A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BLS9G2735L-50U
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    SOT-1135A
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated
    32V
  • Frequency
    2.7GHz~3.5GHz
  • Gain
    12dB
  • Power - Output
    50W