  • BSMD0805-035-12V
BSMD0805-035-12V
advertisement
Manufacturer No:
BSMD0805-035-12V
Manufacturer:
BHFUSE
HK JDW NO:
16199-BSMD0805-035-12V
Package:
Datasheet:
Description:
12V 350mA 40A 500mW -40℃~+85℃ 750mA 200mΩ 0.1s 1.2Ω 0805 Resettable Fuses ROHS