  • BSMD1812-125-16V
BSMD1812-125-16V
advertisement
Manufacturer No:
BSMD1812-125-16V
HK JDW NO:
16199-BSMD1812-125-16V
Description:
16V 1.25A 100A 800mW -40℃~+85℃ 2.5A 50mΩ 400ms 160mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS