  • BSMD1812-020-30V
BSMD1812-020-30V
advertisement
Manufacturer No:
BSMD1812-020-30V
Manufacturer:
BHFUSE
HK JDW NO:
16199-BSMD1812-020-30V
Package:
Datasheet:
Description:
30V 200mA 40A 800mW -40℃~+85℃ 400mA 350mΩ 0.04s 5Ω 1812 Resettable Fuses ROHS