  • BSMD1812L-600-12V
BSMD1812L-600-12V
advertisement
Manufacturer No:
BSMD1812L-600-12V
HK JDW NO:
16199-BSMD1812L-600-12V
Description:
12V 6A 50A 2W -40℃~+85℃ 12A 0.8mΩ 5s 10mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS